Dójo

Naše dojo je situováno v areálu zimního stadionu HC Hvězda, Na Rozdílu 1, Praha 6 v prostoru bývalého fitcentra kousek od stanice metra Bořislavka na trase A (viz.mapa). Má svůj vchod z boku stadionu, blíže k metru. Pro ty, kteří by přijeli vlastním vozem, je za stadionem parkoviště. V dojo probíhají v jiných časech také tréninky Karate, Thaiboxu a dalších bojových sportů. 

V dojo je předsálí s barem, dvě oddělené šatny s vlastním WC a sprchami. V samotném dojo je stále rozloženo tatami typu puzzle. Prostor samotného dojo je klimatizován.

Více v galerii výše.

http://www.aikidoprokazdeho.cz

 

Napsali o nás

 • Když se odvážně rozhodnete vkročit do aikidó dójo a zacvičíte si v přátelském prostředí, může se vám snad přihodit to co mě a mnohým dalším. Otevře se před vámi nová cesta. Nikdy nekončící objevování a zdokonalování technik, harmonie v pohybu, zlepšení fyzické kondice. To vše můžete přizpůsobit svým možnostem a schopnostem. A nová přátelství, která navážete, jsou příjemným bonusem.
  Dalibor Podaný V APK cvičí od roku 2016.
  Technický stupeň - 4.kyu.
 • Aikido jsem objevila před rokem a půl, kdy jsem pro sebe hledala nějakou fyzickou aktivitu, která mi zároveň pomůže s osobnostním rozvojem. Narazila jsem na Aikido pro každého a ačkoli jsem netušila, co mě čeká, vyzkoušela zkušební trénink. Aikido si mě získalo hned po prvním tréninku, ze kterého jsem odjížděla nabitá a s úsměvem od ucha k uchu. A tak jsem zůstala a z lidí v APK se stala moje druhá rodina :-) .
  Tereza Wimmerová V APK cvičí od roku 2015.
  Technický stupeň - 2.kyu.
 • 1
 • 2
 • 3